Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 10:30
AE127
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
26.4. 10:00
AE115
Kostelec n.H. - Brno B
31 : 28
29.3. 16:00
AE103
Kostelec n.H. - Maloměřice
30 : 22
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
2.liga mužů SM
4.5. 09:00
AF122
Trnávka - Šumperk
28 : 25
12.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - V. Bystřice
28 : 25
22.2. 12:30
AF076
SKP F-M B - Trnávka
28 : 26
7.12. 16:00
AF065
Vsetín - Trnávka
25 : 17
30.11. 17:30
AF057
Vsetín - Hranice B
35 : 25
1.liga starších dorostenců
27.4. 15:00
AG117
Karviná - Ostrava
22 : 24
22.2. 10:30
AG076
Frýdek-Místek - Náchod
25 : 17
2.liga starších dorostenců M
26.3. 15:45
AI105
Vsetín - Zlín
43 : 31
7.12. 18:00
AI065
Vsetín - Přerov
38 : 28
30.11. 15:30
AI057
Vsetín - HK Ivančice
37 : 28
29.9. 12:00
AI010
Přerov - Maloměřice
34 : 18
1.liga mladších dorostenců
27.4. 17:00
AJ117
Karviná - Ostrava
32 : 25
22.2. 14:30
AJ076
Frýdek-Místek - Strakonice
30 : 30
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 15:00
AL095
Velké Meziříčí - Litovel
29 : 24
22.9. 17:00
AL006
Zlín - Litovel
37 : 18
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN026
L.Zubří - Trnávka
27 : 29
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT033
Olomouc - Karviná
22 : 35
1.liga starších dorostenek
6.4. 14:00
AU034
HK Veselí n.M. - DHK Pardubice
32 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
2.3. 14:30
AWB017
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
1.3. 13:10
AZ123
Zlín "A" - Háje
36 : 15
1.3. 10:35
AZ121
Háje - Zlín "B"
21 : 17
1.3. 09:00
AZ120
Háje - L.Zubří
13 : 8
19.1. 17:20
AZ030
Poruba - L.Zubří
10 : 18
19.1. 14:40
AZ026
Háje - HC Plzeň
13 : 9
19.1. 14:00
AZ025
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
19.1. 12:00
AZ022
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.