Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 10:30
AE127
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
26.4. 10:00
AE115
Kostelec n.H. - Brno B
31 : 28
29.3. 16:00
AE103
Kostelec n.H. - Maloměřice
30 : 22
15.3. 17:00
AE095
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 28
2.liga mužů SM
4.5. 09:00
AF122
Trnávka - Šumperk
28 : 25
12.4. 16:00
AF113
MHK Karviná - V. Bystřice
28 : 25
22.2. 12:30
AF076
SKP F-M B - Trnávka
28 : 26
7.12. 16:00
AF065
Vsetín - Trnávka
25 : 17
30.11. 17:30
AF057
Vsetín - Hranice B
35 : 25
1.liga starších dorostenců
27.4. 15:00
AG117
Karviná - Ostrava
22 : 24
22.2. 10:30
AG076
Frýdek-Místek - Náchod
25 : 17
2.liga starších dorostenců M
26.3. 15:45
AI105
Vsetín - Zlín
43 : 31
7.12. 18:00
AI065
Vsetín - Přerov
38 : 28
30.11. 15:30
AI057
Vsetín - HK Ivančice
37 : 28
29.9. 12:00
AI010
Přerov - Maloměřice
34 : 18
1.liga mladších dorostenců
27.4. 17:00
AJ117
Karviná - Ostrava
32 : 25
22.2. 14:30
AJ076
Frýdek-Místek - Strakonice
30 : 30
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 15:00
AL095
Velké Meziříčí - Litovel
29 : 24
22.9. 17:00
AL006
Zlín - Litovel
37 : 18
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN026
L.Zubří - Trnávka
27 : 29
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT033
Olomouc - Karviná
22 : 35
1.liga starších dorostenek
6.4. 14:00
AU034
HK Veselí n.M. - DHK Pardubice
32 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
2.3. 14:30
AWB017
Zábřeh - DHK Zora Olomouc B
18 : 23
Žákovská liga starších žaček
1.3. 13:10
AZ123
Zlín "A" - Háje
36 : 15
1.3. 10:35
AZ121
Háje - Zlín "B"
21 : 17
1.3. 09:00
AZ120
Háje - L.Zubří
13 : 8
19.1. 17:20
AZ030
Poruba - L.Zubří
10 : 18
19.1. 14:40
AZ026
Háje - HC Plzeň
13 : 9
19.1. 14:00
AZ025
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
19.1. 12:00
AZ022
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.