Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 13:00
AC112
S.Vršovice - VŠ Plzeň
26 : 25
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
2.liga mužů SVČ
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH097
Sokol Kobylisy - ELP Jablonec
18 : 21
16.11. 15:00
AH046
HSK Tygři - D. Cerekev
26 : 28
13.10. 15:00
AH020
Sokol Kobylisy - D. Cerekev
33 : 18
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
23.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 19
1.liga žen
4.5. 13:00
AR129
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
1.5. 12:00
AR103
Most B - Kobylisy
14 : 25
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
23.2. 13:00
AR079
Most B - Zlín B
32 : 36
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
23.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 21
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
2.liga žen M
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.