Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Drobný
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
8.3. 18:00
AD089
Liberec - Kolín
32 : 28
1.3. 17:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 28
2.liga starších dorostenců Č
16.3. 17:00
AH095
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
28 : 24
1.3. 15:00
AH079
ELP Jablonec - HSK Tygři
32 : 17
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 12:30
AK103
HK B Most - Liberec
21 : 25
Žákovská liga starších žáků
23.3. 17:20
AO130
V. Bystřice - HK B Most
14 : 14
23.3. 16:00
AO128
HK B Most - Ivančice A
17 : 12
23.3. 15:20
AO127
Dukla 6 - V. Bystřice
18 : 20
23.3. 12:00
AO122
Ivančice A - Dukla 6
11 : 24
23.3. 09:20
AO118
V. Bystřice - Vsetín
21 : 5
2.liga žen Č
27.4. 18:00
AS121
Astra - Turnov
32 : 21
22.3. 16:00
AS103
Turnov - Kobylisy B
18 : 18
16.2. 13:00
AS076
Kobylisy B - Strakonice
25 : 22
3.11. 17:00
AS035
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
5.10. 15:30
AS015
Kobylisy B - Astra
21 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
5.10. 17:30
AUB007
Kobylisy - Astra Praha
38 : 15
1.liga mladší dorostenky
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
2.liga mladších dorostenek-Č
11.5. 18:00
AWA051
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 36
16.2. 11:00
AWA009
Kobylisy - DHC Plzeň
26 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 17:00
AXA022
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
27.10. 10:30
AXB028
Háje - J.Hradec
30 : 15
Žákovská liga starších žaček
9.2. 15:15
AZ100
H. Brod - HK Sptk Ústí n.L.
16 : 21
9.2. 13:45
AZ098
Zlín "A" - H. Brod
30 : 21
9.2. 12:15
AZ096
Hrabůvka - Zlín "A"
8 : 32
9.2. 10:45
AZ094
HK Sptk Ústí n.L. - Zlín "A"
11 : 24
9.2. 09:15
AZ092
Zlín "A" - DHK B Most
24 : 7
Společný přebor starších žáků
17.11. 15:00
CC050
HK B Most - TJ Sokol Bělá
14 : 6
17.11. 13:40
CC048
HK Lovosice - HK B Most
17 : 7
17.11. 13:00
CC047
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
9 : 16
17.11. 11:40
CC045
HK B Most - Kutná Hora
5 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
video
online
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
8
7
0
1
252 : 148
14
2
Zlín
8
7
0
1
241 : 147
14
3
Poruba
8
3
0
5
205 : 175
6
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
0
5
203 : 213
4
5
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
89 : 307
-2
Tabulka střelců
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
55
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
51
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
10
Eva Zálesná
Sokol Poruba
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Mária Ritzová
Sokol Poruba
16
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.