Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 18:00
AB127
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
11.5. 10:30
AC129
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
26.10. 16:00
AJ032
Strakonice - HK Lovosice
30 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
30.3. 13:00
AK107
Č.Budějovice - SSK Talent Plzeň B
29 : 30
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
29.9. 13:00
AK011
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 18
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia - Zlín
32 : 24
video
online
Most - Poruba
26 : 26
video
online
Slavia - Zlín
35 : 22
video
online
Most - Poruba
25 : 23
video
online
Zlín - Slavia
25 : 27
video
online
Zlín - Slavia
3.5. 17:00
video
online
Poruba - Most
21 : 28
video
online
Poruba - Most
4.5. 18:00
video
online
Slavia - Zlín
7.5. 17:30
video
online
Most - Poruba
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.