Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 18:00
AB127
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
11.5. 10:30
AC129
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
26.10. 16:00
AJ032
Strakonice - HK Lovosice
30 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
30.3. 13:00
AK107
Č.Budějovice - SSK Talent Plzeň B
29 : 30
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
29.9. 13:00
AK011
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 18
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.