Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA158
Hranice - Plzeň
28 : 23
3.5. 18:00
AA181
Zubří - Kopřivnice
32 : 23
26.4. 11:00
AA150
Hranice - Jičín
26 : 21
12.4. 16:30
AA142
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 27
23.3. 10:30
AA167
Přerov - Zlín
23 : 28
22.3. 18:00
AA166
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
14.3. 18:00
AA133
Plzeň - Dukla
26 : 22
23.2. 10:30
AA125
Plzeň - Frýdek-Místek
31 : 21
9.2. 10:30
AA110
Hranice - Zubří
30 : 25
1.2. 19:30
AA106
Jičín - Plzeň
15 : 19
29.1. 18:00
AA101
KP Brno - Dukla
26 : 24
14.12. 16:30
AA092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
6.12. 19:00
AA082
Přerov - KP Brno
23 : 36
4.12. 18:00
AA086
Plzeň - Hranice
25 : 18
24.11. 10:30
AA070
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 32
9.11. 18:00
AA056
Jičín - Přerov
37 : 21
27.10. 10:30
AA053
Hranice - Jičín
22 : 29
Český pohár mužů
18.2. 18:30
AN078
Jičín - Karviná
25 : 23
23.10. 18:30
AN073
Náchod - Dukla
20 : 33
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
1.liga žen
16.11. 16:15
AR045
S.Vršovice - Slavia B
25 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
16.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
18 : 37
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 14:30
AXA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
19 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.