Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA158
Hranice - Plzeň
28 : 23
3.5. 18:00
AA181
Zubří - Kopřivnice
32 : 23
26.4. 11:00
AA150
Hranice - Jičín
26 : 21
12.4. 16:30
AA142
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 27
23.3. 10:30
AA167
Přerov - Zlín
23 : 28
22.3. 18:00
AA166
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
14.3. 18:00
AA133
Plzeň - Dukla
26 : 22
23.2. 10:30
AA125
Plzeň - Frýdek-Místek
31 : 21
9.2. 10:30
AA110
Hranice - Zubří
30 : 25
1.2. 19:30
AA106
Jičín - Plzeň
15 : 19
29.1. 18:00
AA101
KP Brno - Dukla
26 : 24
14.12. 16:30
AA092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
6.12. 19:00
AA082
Přerov - KP Brno
23 : 36
4.12. 18:00
AA086
Plzeň - Hranice
25 : 18
24.11. 10:30
AA070
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 32
9.11. 18:00
AA056
Jičín - Přerov
37 : 21
27.10. 10:30
AA053
Hranice - Jičín
22 : 29
Český pohár mužů
18.2. 18:30
AN078
Jičín - Karviná
25 : 23
23.10. 18:30
AN073
Náchod - Dukla
20 : 33
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
1.liga žen
16.11. 16:15
AR045
S.Vršovice - Slavia B
25 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
16.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
18 : 37
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 14:30
AXA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
19 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.