Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA158
Hranice - Plzeň
28 : 23
3.5. 18:00
AA181
Zubří - Kopřivnice
32 : 23
26.4. 11:00
AA150
Hranice - Jičín
26 : 21
12.4. 16:30
AA142
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 27
23.3. 10:30
AA167
Přerov - Zlín
23 : 28
22.3. 18:00
AA166
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
14.3. 18:00
AA133
Plzeň - Dukla
26 : 22
23.2. 10:30
AA125
Plzeň - Frýdek-Místek
31 : 21
9.2. 10:30
AA110
Hranice - Zubří
30 : 25
1.2. 19:30
AA106
Jičín - Plzeň
15 : 19
29.1. 18:00
AA101
KP Brno - Dukla
26 : 24
14.12. 16:30
AA092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
6.12. 19:00
AA082
Přerov - KP Brno
23 : 36
4.12. 18:00
AA086
Plzeň - Hranice
25 : 18
24.11. 10:30
AA070
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 32
9.11. 18:00
AA056
Jičín - Přerov
37 : 21
27.10. 10:30
AA053
Hranice - Jičín
22 : 29
Český pohár mužů
18.2. 18:30
AN078
Jičín - Karviná
25 : 23
23.10. 18:30
AN073
Náchod - Dukla
20 : 33
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
7.9. 18:00
AP007
Most - Poruba
26 : 25
1.liga žen
16.11. 16:15
AR045
S.Vršovice - Slavia B
25 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
16.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
18 : 37
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
16.11. 14:30
AXA023
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
19 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.