Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA187
Přerov - Kopřivnice
33 : 28
11.5. 17:00
AA156
Frýdek-Místek - Hranice
26 : 27
3.5. 10:15
AA153
Lovosice - Plzeň
28 : 29
18.4. 19:00
AA145
Jičín - Dukla
23 : 20
23.3. 11:00
AA138
Plzeň - Lovosice
30 : 28
15.3. 18:00
AA135
Jičín - Hranice
18 : 24
2.3. 13:50
AA129
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 26
16.2. 10:30
AA117
Karviná - Plzeň
26 : 22
2.2. 10:30
AA108
Přerov - Hranice
26 : 24
29.1. 18:00
AA100
Zlín - Jičín
26 : 29
14.12. 16:00
AA096
Hranice - Lovosice
27 : 26
1.12. 10:30
AA077
Karviná - Zubří
26 : 28
24.11. 10:30
AA068
Zubří - Dukla
23 : 29
10.11. 10:30
AA058
Karviná - Lovosice
22 : 27
27.10. 10:30
AA052
Lovosice - Dukla
31 : 26
13.10. 16:00
AA039
Zlín - Dukla
27 : 22
5.10. 18:00
AA033
Zubří - Plzeň
21 : 31
29.9. 10:30
AA025
Karviná - Kopřivnice
36 : 30
25.9. 18:00
AA021
Přerov - Zlín
24 : 28
14.9. 17:00
AA011
Zubří - Karviná
28 : 27
2.liga mužů JM
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
12.10. 15:00
AE023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 30
2.liga starších dorostenců M
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
Český pohár mužů
11.11. 19:00
AN076
Frýdek-Místek - Plzeň
31 : 29
2.10. 18:00
AN054
Ivančice - Hranice
18 : 32
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.