Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA187
Přerov - Kopřivnice
33 : 28
11.5. 17:00
AA156
Frýdek-Místek - Hranice
26 : 27
3.5. 10:15
AA153
Lovosice - Plzeň
28 : 29
18.4. 19:00
AA145
Jičín - Dukla
23 : 20
23.3. 11:00
AA138
Plzeň - Lovosice
30 : 28
15.3. 18:00
AA135
Jičín - Hranice
18 : 24
2.3. 13:50
AA129
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 26
16.2. 10:30
AA117
Karviná - Plzeň
26 : 22
2.2. 10:30
AA108
Přerov - Hranice
26 : 24
29.1. 18:00
AA100
Zlín - Jičín
26 : 29
14.12. 16:00
AA096
Hranice - Lovosice
27 : 26
1.12. 10:30
AA077
Karviná - Zubří
26 : 28
24.11. 10:30
AA068
Zubří - Dukla
23 : 29
10.11. 10:30
AA058
Karviná - Lovosice
22 : 27
27.10. 10:30
AA052
Lovosice - Dukla
31 : 26
13.10. 16:00
AA039
Zlín - Dukla
27 : 22
5.10. 18:00
AA033
Zubří - Plzeň
21 : 31
29.9. 10:30
AA025
Karviná - Kopřivnice
36 : 30
25.9. 18:00
AA021
Přerov - Zlín
24 : 28
14.9. 17:00
AA011
Zubří - Karviná
28 : 27
2.liga mužů JM
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
12.10. 15:00
AE023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 30
2.liga starších dorostenců M
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
Český pohár mužů
11.11. 19:00
AN076
Frýdek-Místek - Plzeň
31 : 29
2.10. 18:00
AN054
Ivančice - Hranice
18 : 32
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
26.4. 18:00
AP135
Most - Poruba
26 : 26
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.