Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.3. 16:00
AF091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
28 : 25
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.3. 12:00
AI091
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
6.4. 10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
44 : 29
15.3. 14:00
AL091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
37 : 28
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
27.10. 09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice - Zlín
24 : 33
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Žákovská liga starších žaček
23.3. 13:20
AZ133
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 09:20
AZ127
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
23.3. 08:00
AZ125
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
25.5. 14:00
ZA048
Veselá - Bystřice p.H. "B"
21 : 17
24.5. 14:00
ZA045
Val.Meziříčí - L.Zubří
10 : 38
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
12.10. 14:30
ZA018
U.Hradiště - Zlín B
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 5-6 - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
37 : 25
video
online
Olomouc - Písek
27 : 20
video
online
Písek - Olomouc
28 : 28
video
online
Písek - Olomouc
21 : 23
video
online
Olomouc - Písek
24.5. 17:30
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.