Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.3. 16:00
AF091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
28 : 25
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.3. 12:00
AI091
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
6.4. 10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
44 : 29
15.3. 14:00
AL091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
37 : 28
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
27.10. 09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice - Zlín
24 : 33
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Žákovská liga starších žaček
23.3. 13:20
AZ133
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 09:20
AZ127
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
23.3. 08:00
AZ125
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
25.5. 14:00
ZA048
Veselá - Bystřice p.H. "B"
21 : 17
24.5. 14:00
ZA045
Val.Meziříčí - L.Zubří
10 : 38
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
12.10. 14:30
ZA018
U.Hradiště - Zlín B
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.