Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.3. 16:00
AF091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
28 : 25
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.3. 12:00
AI091
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
6.4. 10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
44 : 29
15.3. 14:00
AL091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
37 : 28
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
27.10. 09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice - Zlín
24 : 33
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Žákovská liga starších žaček
23.3. 13:20
AZ133
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 09:20
AZ127
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
23.3. 08:00
AZ125
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
25.5. 14:00
ZA048
Veselá - Bystřice p.H. "B"
21 : 17
24.5. 14:00
ZA045
Val.Meziříčí - L.Zubří
10 : 38
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
12.10. 14:30
ZA018
U.Hradiště - Zlín B
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.