Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.3. 16:00
AF091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
28 : 25
8.3. 17:30
AF090
V. Bystřice - Vsetín
29 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.3. 12:00
AI091
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
40 : 26
5.10. 14:30
AI017
Zlín - HK Ivančice
34 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 10:30
AL132
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
6.4. 10:30
AL080
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
44 : 29
15.3. 14:00
AL091
Rožnov p.R. - V. Bystřice
37 : 28
8.3. 15:30
AL090
V. Bystřice - Sokol Juliánov
34 : 27
1.12. 10:30
AL056
TJ Sokol Luhačovice - Velké Meziříčí
31 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
27.10. 09:00
AL034
TJ Sokol Luhačovice - Zlín
24 : 33
13.10. 10:30
AL023
TJ Sokol Luhačovice - Bystřice p.H.
36 : 15
5.10. 16:30
AL017
Zlín - HK Ivančice
40 : 48
22.9. 10:30
AL001
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
27 : 24
Český pohár žen
7.9. 17:00
APR002
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
2.liga žen M
29.3. 10:45
AT031
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
28 : 20
2.liga mladších dorostenek-M
1.2. 16:00
AWB001
HK Hodonín - DHK Zora Olomouc B
33 : 31
Žákovská liga starších žaček
23.3. 13:20
AZ133
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 09:20
AZ127
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
23.3. 08:00
AZ125
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
LOLK mladší dorost - jaro
5.4. 12:00
OG004
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
5.4. 10:30
OG006
TJ Šumperk - Senice na Hané
31 : 22
5.4. 09:00
OG002
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
Zlínská liga - muži
25.5. 14:00
ZA048
Veselá - Bystřice p.H. "B"
21 : 17
24.5. 14:00
ZA045
Val.Meziříčí - L.Zubří
10 : 38
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
12.10. 14:30
ZA018
U.Hradiště - Zlín B
21 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.