Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
15.2. 17:00
AE070
Ivančice - Maloměřice
32 : 25
17.11. 15:00
AE045
SK Kuřim - Sokolnice
41 : 35
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mužů SM
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
15.3. 17:30
AF092
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
9.11. 16:30
AF041
Napajedla - Zubří B
38 : 30
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:00
AI117
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
15.3. 15:30
AI092
Vsetín - Maloměřice
42 : 25
8.3. 09:00
AI087
Zlín - Přerov
32 : 24
15.2. 15:00
AI070
HK Ivančice - Maloměřice
32 : 21
24.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
33 : 30
17.11. 13:00
AI045
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
10.11. 14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
27.10. 13:00
AI032
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
13.10. 14:30
AI021
Přerov - Zlín
20 : 42
2.liga mladších dorostenců M
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
29.3. 15:30
AL104
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
8.3. 11:00
AL087
Zlín - Velké Meziříčí
41 : 20
15.2. 13:00
AL070
HK Ivančice - Bystřice p.H.
35 : 35
24.11. 11:00
AL050
Zlín - Bystřice p.H.
39 : 20
5.10. 09:30
AL014
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
35 : 47
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
2.liga žen M
12.4. 10:30
AT053
HK Hodonín - Olomouc
30 : 36
24.10. 18:00
AT028
SK Velká Bystřice - Olomouc
18 : 22
20.10. 17:00
AT013
Olomouc - SK Velká Bystřice
26 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.