Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
15.2. 17:00
AE070
Ivančice - Maloměřice
32 : 25
17.11. 15:00
AE045
SK Kuřim - Sokolnice
41 : 35
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mužů SM
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
15.3. 17:30
AF092
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
9.11. 16:30
AF041
Napajedla - Zubří B
38 : 30
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:00
AI117
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
15.3. 15:30
AI092
Vsetín - Maloměřice
42 : 25
8.3. 09:00
AI087
Zlín - Přerov
32 : 24
15.2. 15:00
AI070
HK Ivančice - Maloměřice
32 : 21
24.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
33 : 30
17.11. 13:00
AI045
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
10.11. 14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
27.10. 13:00
AI032
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
13.10. 14:30
AI021
Přerov - Zlín
20 : 42
2.liga mladších dorostenců M
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
29.3. 15:30
AL104
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
8.3. 11:00
AL087
Zlín - Velké Meziříčí
41 : 20
15.2. 13:00
AL070
HK Ivančice - Bystřice p.H.
35 : 35
24.11. 11:00
AL050
Zlín - Bystřice p.H.
39 : 20
5.10. 09:30
AL014
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
35 : 47
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
2.liga žen M
12.4. 10:30
AT053
HK Hodonín - Olomouc
30 : 36
24.10. 18:00
AT028
SK Velká Bystřice - Olomouc
18 : 22
20.10. 17:00
AT013
Olomouc - SK Velká Bystřice
26 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
40 : 28
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
8
0
0
279 : 154
16
2
Kobylisy
8
5
0
3
251 : 209
10
3
HC Plzeň
8
4
1
3
196 : 211
9
4
Astra Praha
8
1
1
6
110 : 210
3
5
Házená J.Hradec
8
1
0
7
152 : 204
2
Tabulka střelců
Petra Drozdová
HC Plzeň
75
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
57
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
25
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
11
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
16
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.