Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Malinek
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE117
Telnice - Olomouc
23 : 27
6.4. 18:00
AE131
Juliánov - V. Meziříčí
21 : 24
1.3. 16:00
AE079
Kostelec n.H. - Juliánov
28 : 31
15.2. 17:00
AE070
Ivančice - Maloměřice
32 : 25
17.11. 15:00
AE045
SK Kuřim - Sokolnice
41 : 35
21.9. 18:00
AE002
Juliánov - Prostějov
31 : 32
2.liga mužů SM
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
15.3. 17:30
AF092
Vsetín - SKP F-M B
24 : 26
9.11. 16:30
AF041
Napajedla - Zubří B
38 : 30
29.9. 10:30
AF012
Šumperk - Vsetín
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:00
AI117
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
15.3. 15:30
AI092
Vsetín - Maloměřice
42 : 25
8.3. 09:00
AI087
Zlín - Přerov
32 : 24
15.2. 15:00
AI070
HK Ivančice - Maloměřice
32 : 21
24.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
33 : 30
17.11. 13:00
AI045
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
10.11. 14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
27.10. 13:00
AI032
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
13.10. 14:30
AI021
Přerov - Zlín
20 : 42
2.liga mladších dorostenců M
6.4. 16:00
AL131
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
29.3. 15:30
AL104
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
8.3. 11:00
AL087
Zlín - Velké Meziříčí
41 : 20
15.2. 13:00
AL070
HK Ivančice - Bystřice p.H.
35 : 35
24.11. 11:00
AL050
Zlín - Bystřice p.H.
39 : 20
5.10. 09:30
AL014
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
35 : 47
21.9. 16:00
AL002
Sokol Juliánov - Prostějov
33 : 31
Český pohár mužů
30.8. 17:30
AN023
Uničov A - Napajedla
25 : 26
2.liga žen M
12.4. 10:30
AT053
HK Hodonín - Olomouc
30 : 36
24.10. 18:00
AT028
SK Velká Bystřice - Olomouc
18 : 22
20.10. 17:00
AT013
Olomouc - SK Velká Bystřice
26 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.