Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšnost střelby
Jméno
Klub
Úspěšnost v %
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
69,2300
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
44,6900
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
43,7500
Petra Beňušková
DHK Baník Most
65,1000
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
50
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
44,1500
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
27,2700
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
58,1300
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
56,6500
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
40
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
0
Michaela Boorová
Sokol Písek
25,7100
Michaela Borovská
DHK Baník Most
53,9100
Helena Brandová
HC Zlín
44,6400
Mária Brindzová
ŠKP Piccard Senec
100
Kateřina Brzósková
HC Zlín
64,8600
Petra Bubeníková
Sokol Písek
61,9800
Michaela Budayová
HC Zlín
61,3600
Karin Bujnochová
HK Slovan Duslo Šaľa
39,1300
Dominika Bullová
Sokol Písek
37,5000
L. Csukaova
ŠKP Piccard Senec
33,3300
Natalia Csukaová
ŠKP Piccard Senec
31,2500
Nikol Černá
Sokol Písek
53,8400
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
50
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
100
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
41,3900
Anna Dolejšová
Sokol Písek
25
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
67,2200
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
38,3500
Zuzana Dufková
HC Zlín
88,8800
Helena Dvořáková
Sokol Písek
0
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
54,1600
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
58,6200
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
80
Veronika Fialková
HC Britterm Veselí n.M.
0
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
33,7300
Katarina Gábrišová
ŠKP Piccard Senec
23,5200
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
57,1400
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
54,5400
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
40,4200
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.