Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšnost střelby 7m hodů
Jméno
Klub
Úspěšnost v %
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
0
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
100
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
83,3300
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
100
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
53,3300
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
100
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
71,4200
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
50
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
0
Denisa Kamenářová
HC Zlín
100
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
0
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
85,7100
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
72,7200
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
78,9400
Dominika Bullová
Sokol Písek
100
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
66,6600
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
75
Eva Hodošková
HK DANLOG Partizánske
0
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
71,4200
Helena Brandová
HC Zlín
0
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
100
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
100
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
60
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
100
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
50
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
60
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
90,9000
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
100
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
100
Katarína Pócsíková
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
50
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
50
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
60
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
63,6300
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
33,3300
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
50
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
75,9400
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
82,2500
Kateřina Vrabcová
Sokol Písek
89,4700
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.