Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Žaneta Vildtová
HC Milevsko
2
Zuzana Marčíková
HC Zlín
1
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
3
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
7
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
9
Zdeňka Keřková
HC Milevsko
2
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
2
Veronika Trbulová
SK UP Olomouc
1
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
1
Veronika Kotanová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Veronika Jaglová
Lokomotiva Cheb
2
Veronika Malá
Sokol Písek
3
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
7
Veronika Michková
Sokol Písek
8
Veronika Mozolíková
ČZ HBC Strakonice 1921
12
Vendula Mikolášová
Sokol II Kobylisy
2
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
3
Václava Janouchová
HC Milevsko
4
Tereza Hřivnová
Lokomotiva Cheb
1
Tereza Němcová
HC Milevsko
1
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
1
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
2
Tereza Ručilová
SK Velká Bystřice
2
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
3
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
6
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
7
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Tereza Vildová
Astra Praha
12
Šárka Jenšovská
Tatran Střešovice
2
Šárka Marčíková
HC Zlín
8
Sylvie Hartmannová
SK UP Olomouc
2
Sylvie Kumrová
SK Velká Bystřice
6
Světlana Hrdá
TJ Jiskra Otrokovice
2
Soňa Necidová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Soňa Juríková
Astra Praha
2
Simona Višňovská
HK Hodonín
16
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
4
Další
Předchozí kola
2.kolo ČP žen - výsledky
video
online
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
video
online
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
video
online
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
video
online
HK Hodonín - Kunovice
18 : 40
video
online
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
video
online
H.Brod - Bohunice
29 : 28
video
online
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
video
online
Karviná - Otrokovice
17 : 22
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.