Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Gabriela Hokrová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Kateřina Jirásková
DHK Pardubice
1
Dominika Juriková
Lokomotiva Cheb
1
Lucie Kosobudová
HC Milevsko
1
Martina Lišková
DHK Pardubice
1
Vendula Pardusová
DHK Pardubice
1
Hana Šajnerová
Sokol Vršovice B
1
Petra Šilhanová
HC Milevsko
1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
1
Anna Zikešová
Loko České Budějovice
1
Jana Křivánková
HC Milevsko
2
Kateřina Marková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Anna Vlasáková
DHK Pardubice
2
Šárka Gahlerová
TJ Turnov
3
Lucie Kutílková
DHK Pardubice
3
Marie Poláková
TJ Turnov
3
Zuzana Rajtoralová
Loko České Budějovice
3
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice B
4
Brigita Anna Lavičková
Loko České Budějovice
4
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Eliška Lojínová
Lokomotiva Cheb
4
Veronika Pechová
Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Markéta Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
4
Tereza Půčková
Lokomotiva Cheb
4
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
4
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
4
Lenka Dohnalová
Astra Praha
5
Kamila Kakáčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
5
Kateřina Pokorná
Lokomotiva Cheb
5
Alžběta Poskočilová
Sokol Vršovice B
5
Tina Soldátová
HC Milevsko
5
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
5
Vendula Bílková
Sokol II Kobylisy B
6
Barbora Koubová
Lokomotiva Cheb
6
Soňa Mužíková
HC Milevsko
6
Jitka Oupicová
Loko České Budějovice
6
Adéla Pekárková
DHK Pardubice
6
Lenka Víšková
TJ Turnov
6
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.