Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
99
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
118
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28
Petra Beňušková
DHK Baník Most
125
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
87
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
34
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
3
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
125
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
115
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
6
Michaela Boorová
Sokol Písek
9
Michaela Borovská
DHK Baník Most
62
Helena Brandová
HC Zlín
25
Mária Brindzová
ŠKP Piccard Senec
1
Kateřina Brzósková
HC Zlín
24
Petra Bubeníková
Sokol Písek
75
Michaela Budayová
HC Zlín
27
Karin Bujnochová
HK Slovan Duslo Šaľa
45
Dominika Bullová
Sokol Písek
6
L. Csukaova
ŠKP Piccard Senec
2
Natalia Csukaová
ŠKP Piccard Senec
5
Nikol Černá
Sokol Písek
7
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
4
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
1
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
89
Anna Dolejšová
Sokol Písek
1
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
80
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
56
Zuzana Dufková
HC Zlín
8
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
26
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
68
Lucie Fabíková
DHK Zora Olomouc
4
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
28
Katarina Gábrišová
ŠKP Piccard Senec
4
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
4
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
18
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
38
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
18
Laura Gerič
Iuventa Michalovce
1
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
7
Další
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.