Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
11
Marcela Handlová
HC Zlín
42
Eva Hodošková
HK DANLOG Partizánske
3
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
57
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
73
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
101
Lucia Horníková
HK DANLOG Partizánske
3
Lenka Hradilová
HC Zlín
83
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
29
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
31
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
31
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
20
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
168
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
78
Lucie Jagošová
HC Britterm Veselí n.M.
1
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
69
Nicol Janikova
Sokol Písek
2
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
16
Michaela Janoušková
DHK Baník Most
103
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
46
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
31
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
81
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
17
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
20
Jana Kalová
DHK Zora Olomouc
33
Denisa Kamenářová
HC Zlín
36
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
11
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
15
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
124
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
125
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
17
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
71
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
20
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
128
Šárka Kočová
Házená Jindřichův Hradec
4
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
80
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
92
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
72
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.