Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
24
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
11
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
80
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
4
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
184
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
54
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
1
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
17
Andrea Očadlíková
HC Zlín
20
Andrea Königová
Sokol Písek
40
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
125
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
68
Anna Dolejšová
Sokol Písek
1
Anna Voldánová
Házená Jindřichův Hradec
7
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
18
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
28
Barbora Königová
HK DANLOG Partizánske
4
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
11
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
16
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
50
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
68
Dagmar Lukšíková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
20
Darina Nudni
HC Zlín
63
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
3
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
31
Denisa Kamenářová
HC Zlín
36
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
17
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
17
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
20
Dominika Bullová
Sokol Písek
6
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
62
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
80
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
92
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
101
Edita Vaňková
DHK Baník Most
16
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
34
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
78
Eva Hodošková
HK DANLOG Partizánske
3
Další
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.