Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice A
2
Natálie Bašková
Sokol Kobylisy II
15
Adéla Baumbachová
HC Zlín "A"
92
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
13
Kateřina Beličková
Sokol Písek
3
Michaela Bendová
HK Ivančice
20
Tereza Benešová
Sokol Písek
1
Zuzana Berounská
Slavoj Žirovnice
1
Agáta Bicanová
Sokol Písek
18
Anna Bílková
HC Plzeň
11
Eliška Blahová
Sokol Poruba
6
Jana Blaščoková
Sokol Hrabůvka
8
Hana Borosová
SKH Velká nad Veličkou
19
Dominika Boudová
DHK Baník Most
3
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
10
Tereza Brokešová
Házená J.Hradec
6
Karolína Brožová
Sokol Poruba
1
Lenka Brůhová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Simona Březinová
Slavoj Žirovnice
3
Barbora Bucherová
Jiskra Havl. Brod
10
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň A
75
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
17
Štěpánka Czyžová
HC Hlučín
4
Tereza Čábelková
Slavoj Žirovnice
26
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
3
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
63
Hana Černá
DHK Zora Olomouc
2
Anna Čmelinská
HC Plzeň
2
Kristýna Daňková
TJ Sparta Kutná Hora
8
Zuzana Ďásková
Jiskra Havl. Brod
40
Eliška Desortová
HC Hlučín
38
Kateřina Dluhošová
Sokol Poruba
19
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
4
Štěpánka Dohnalová
Sokol Hrabůvka
25
Tereza Dolejšová
Slavoj Žirovnice
41
Barbora Dostálová
HC Hlučín
2
Veronika Drobná
DHK Baník Most
6
Daniela Dufková
SKH Velká nad Veličkou
17
Markéta Dutková
DHK Pardubice A
1
Karolína Dužíková
HK Ivančice
1
Další
Předchozí kola
Skupina K - výsledky
video
online
Poruba - Slavia
17 : 21
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
16 : 19
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
11 : 26
video
online
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
video
online
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 12
video
online
Poruba - SKH Velká n.V.
28 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
3
2
0
1
71 : 48
4
2
Slavia
3
2
0
1
55 : 46
4
3
SKH Velká n.V.
3
2
0
1
52 : 57
4
4
HK Sptk Ústí n.L.
3
0
0
3
39 : 66
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.