Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tereza Benešová
Sokol Písek
1
Zuzana Berounská
Slavoj Žirovnice
1
Karolína Brožová
Sokol Poruba
1
Lenka Brůhová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Markéta Dutková
DHK Pardubice A
1
Karolína Dužíková
HK Ivančice
1
Nela Hanischová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Jana Havlíčková
DHK Zora Olomouc
1
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb
1
Lucie Janečková
Sokol Kobylisy II
1
Tereza Klesová
HC Plzeň
1
Adéla Kordová
HC Plzeň
1
Eva Krajmerová
Jiskra Havl. Brod
1
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb
1
Klára Maňáková
SKH Velká nad Veličkou
1
Lucie Mikulášková
SK Velká Bystřice
1
Aneta Misková
Sokol Poruba
1
Veronika Nováková
DHC Slavia Praha
1
Markéta Onucová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Natalie Payerová
HC Zlín "B"
1
Michaela Polášková
TJ Lesana Zubří
1
Kristina Prochásková
DHC Plzeň A
1
Jarmila Sedláková
HC Zlín "A"
1
Natálie Štefánková
SKH Velká nad Veličkou
1
Barbora Štréblová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Adéla Tichoňová
Lokomotiva Cheb
1
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
1
Barbora Voldánová
DHK Pardubice A
1
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb
1
Magdaléna Weissová
Sokol Poruba
1
Veronika Zytková
TJ Lesana Zubří
1
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice A
2
Hana Černá
DHK Zora Olomouc
2
Anna Čmelinská
HC Plzeň
2
Barbora Dostálová
HC Hlučín
2
Barbora Fašková
DHK Pardubice A
2
Adéla Gavlasová
TJ Sparta Kutná Hora
2
Petra Klímková
Sokol Hrabůvka
2
Sandra Klímová
Sokol Kobylisy II
2
Lenka Kocourková
TJ Sparta Kutná Hora
2
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.