Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Žaludová
Sokol Písek
2
Lucie Žáková
SK Velká Bystřice
6
Veronika Zytková
TJ Lesana Zubří
1
Kristýna Zobalová
Sokol Písek
49
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
18
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
35
Lucie Zavadilová
HC Zlín "A"
24
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
10
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
25
Nela Zachardová
HC Plzeň
2
Magdaléna Weissová
Sokol Poruba
1
Monika Weissová
Sokol Poruba
4
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb
1
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
20
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
2
Michaela Voženílková
DHK Pardubice A
3
Simona Vondrášková
Házená J.Hradec
8
Barbora Voldánová
DHK Pardubice A
1
Denisa Vodrážková
HC Háje
17
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
1
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
11
Tereza Vítková
DHC Slavia Praha
12
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
127
Magdaléna Vičarová
SK Velká Bystřice
21
Veronika Vičánková
HC Zlín "B"
3
Martina Veselá
HK Ivančice
2
Tereza Veselá
DHK Zora Olomouc
5
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
37
Kateřina Velková
Sokol Písek
54
Veronika Velebová
HK Ivančice
89
Adéla Vávrová
HC Plzeň
2
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
88
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
32
Daniela Valentová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
17
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
11
Adéla Ulbertová
DHK Baník Most
6
Veronika Uhlířová
HC Háje
7
Natálie Tržilová
Házená J.Hradec
3
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
33
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Hlučín
22 : 13
video
online
J.Hradec - Háje
9 : 20
video
online
Slavia - DHC Plzeň A
12 : 13
video
online
Hlučín - J.Hradec
9 : 11
video
online
Háje - Slavia
14 : 9
video
online
DHC Plzeň A - J.Hradec
26 : 13
video
online
Hlučín - Háje
11 : 14
video
online
J.Hradec - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
video
online
Slavia - Hlučín
16 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
4
4
0
0
75 : 49
8
2
Háje
4
3
0
1
59 : 43
6
3
Slavia
4
2
0
2
55 : 47
4
4
J.Hradec
4
1
0
3
45 : 73
2
5
Hlučín
4
0
0
4
41 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.