Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
127
Bára Krejčíková
HK Ivančice
85
Barbora Voldánová
DHK Pardubice A
1
Barbora Štréblová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Barbora Fašková
DHK Pardubice A
2
Barbora Dostálová
HC Hlučín
2
Barbora Srpová
DHK Baník Most
3
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
7
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
10
Barbora Bucherová
Jiskra Havl. Brod
10
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
11
Barbora Pajerová
Házená J.Hradec
13
Barbora Jetlebová
DHC Plzeň A
18
Barbora Salavová
Slavoj Žirovnice
18
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
20
Barbora Olšová
HK Ivančice
37
Barbora Machalová
Jiskra Havl. Brod
46
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
88
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Carla Soquessa
Sokol Kobylisy II
42
Daniela Kortusová
Sokol Poruba
9
Daniela Valentová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Daniela Dufková
SKH Velká nad Veličkou
17
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
31
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Denisa Gregorová
HC Plzeň
16
Denisa Vodrážková
HC Háje
17
Denisa Franzová
DHC Plzeň A
53
Dominika Boudová
DHK Baník Most
3
Dominika Laurichová
Sokol Kobylisy II
45
Edita Šmahelová
DHK Pardubice A
14
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
1
Eliška Blahová
Sokol Poruba
6
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
27
Eliška Desortová
HC Hlučín
38
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
50
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
65
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
73
Elizabeth Kolářová
Házená J.Hradec
14
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Hlučín
22 : 13
video
online
J.Hradec - Háje
9 : 20
video
online
Slavia - DHC Plzeň A
12 : 13
video
online
Hlučín - J.Hradec
9 : 11
video
online
Háje - Slavia
14 : 9
video
online
DHC Plzeň A - J.Hradec
26 : 13
video
online
Hlučín - Háje
11 : 14
video
online
J.Hradec - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
video
online
Slavia - Hlučín
16 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
4
4
0
0
75 : 49
8
2
Háje
4
3
0
1
59 : 43
6
3
Slavia
4
2
0
2
55 : 47
4
4
J.Hradec
4
1
0
3
45 : 73
2
5
Hlučín
4
0
0
4
41 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.