Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
42
Marcela Handlová
HC Zlín
42
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
41
Natália Szökeová
HK DANLOG Partizánske
40
Andrea Königová
Sokol Písek
40
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
39
Paulina Žákovská
ŠKP Piccard Senec
38
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
38
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
38
Denisa Kamenářová
HC Zlín
36
Michaela Ždánská
DHK Zora Olomouc
35
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
34
Jana Kalová
DHK Zora Olomouc
33
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
32
Silvia Ščasná
HK DANLOG Partizánske
32
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
31
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
31
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
31
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
31
Michaela Sobieská
HC Zlín
29
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
29
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
28
Petra Varjassiová
HC Britterm Veselí n.M.
28
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
28
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
28
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
28
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
27
Michaela Budayová
HC Zlín
27
Mária Revajová
DHC Sokol Poruba
26
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
26
Helena Brandová
HC Zlín
25
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
24
Kateřina Brzósková
HC Zlín
24
Martina Sláviková
HK Slovan Duslo Šaľa
23
Kateřina Slováková
HC Britterm Veselí n.M.
22
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
22
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
21
Petra Štetáková
HC Britterm Veselí n.M.
20
Miriam Šimáková
HK DANLOG Partizánske
20
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
27 : 28
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
26 : 25
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
3.5. 10:30
video
online
Šaľa - Partizánske
28 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
32 : 22
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
7.5. 17:30
video
online
Partizánske - Šaľa
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.