Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Patricie Moravcová
Sokol Kobylisy II
15
Kateřina Haladová
HK Ivančice
15
Natálie Bašková
Sokol Kobylisy II
15
Daniela Valentová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Edita Šmahelová
DHK Pardubice A
14
Michaela Plachá
HC Zlín "B"
14
Elizabeth Kolářová
Házená J.Hradec
14
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
13
Markéta Polášková
HC Zlín "B"
13
Barbora Pajerová
Házená J.Hradec
13
Lucie Králová
Sokol Hrabůvka
13
Simona Konečná
SK Velká Bystřice
13
Michaela Kernerová
TJ Sparta Kutná Hora
13
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
13
Tereza Vítková
DHC Slavia Praha
12
Veronika Šípová
DHK Baník Most
12
Denisa Přečková
Sokol Poruba
12
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
12
Tereza Krauskopfová
DHC Plzeň A
12
Aneta Holcmanová
Jiskra Havl. Brod
12
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
11
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
11
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
11
Anna Bílková
HC Plzeň
11
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
10
Hana Šimonová
Sokol Hrabůvka
10
Adriana Matovičová
SKH Velká nad Veličkou
10
Petra Matošková
DHC Slavia Praha
10
Alena Krupová
HC Hlučín
10
Barbora Bucherová
Jiskra Havl. Brod
10
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
10
Simona Paulusová
DHC Plzeň A
9
Daniela Kortusová
Sokol Poruba
9
Simona Vondrášková
Házená J.Hradec
8
Terezie Kostková
Sokol Písek
8
Martina Kocourková
TJ Sparta Kutná Hora
8
Michaela Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
8
Markéta Fousková
DHC Plzeň A
8
Klára Florková
Házená J.Hradec
8
Kristýna Daňková
TJ Sparta Kutná Hora
8
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina B - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - L.Zubří
18 : 13
video
online
Žirovnice - Háje
8 : 3
video
online
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Žirovnice
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
14 : 8
video
online
HC Plzeň - L.Zubří
8 : 20
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
video
online
Žirovnice - Poruba
15 : 13
video
online
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
video
online
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
video
online
Háje - HC Plzeň
13 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
video
online
L.Zubří - Háje
11 : 17
video
online
Žirovnice - HC Plzeň
10 : 0 k.
video
online
Poruba - L.Zubří
10 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žirovnice
5
4
0
1
57 : 44
8
2
Háje
5
4
0
1
66 : 43
8
3
HK Sptk Ústí n.L.
5
2
0
3
77 : 79
4
4
L.Zubří
5
2
0
3
72 : 66
4
5
Poruba
5
2
0
3
64 : 70
4
6
HC Plzeň
5
1
0
4
45 : 79
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.