Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Beňušková
DHK Baník Most
4
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Eva Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
4
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
2
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
2
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
3
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Václava Janouchová
HC Milevsko
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
2
Patricie Jurasová
SHK Kunovice
1
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
1
Monika Klímová
Tatran Střešovice
1
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
1
Romana Kovačíková
Lokomotiva Cheb
1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Petra Krchovová
HC Plzeň
1
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
6
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
6
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
2
Sylvie Kumrová
SK Velká Bystřice
1
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
2
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
1
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
1
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
2
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
1
Martina Marková
Tatran Bohunice
1
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
3
Další
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.