Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Soňa Bačová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc B
1
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora Olomouc B
1
Markéta Dutková
DHK Pardubice
1
Markéta Foltynová
TJ Sokol Karviná
1
Tereza Henčlová
HK Hodonín
1
Karolína Kosířová
HK Hodonín
1
Eva Krajmerová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Eliška Michalíková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Barbara Noworytová
TJ Sokol Karviná
1
Magdalena Petriová
HK Hodonín
1
Věra Pleslová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Kamila Rybová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Andrea Rymešová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Klára Uhlíková
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Aneta Viktorinová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
1
Denisa Vydiolková
TJ Sokol Karviná
1
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
2
Simona Bortlová
TJ Sokol Karviná
2
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc B
2
Aneta Holcmanová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Markéta Hurychová
DHK Zora Olomouc B
2
Petra Nováková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2
Jana Odstrčilová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2
Kateřina Pařízková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2
Michaela Plívová
DHK Pardubice
2
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Pavla Sankotová
DHK Pardubice
2
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc B
2
Kristýna Vítková
DHK Zora Olomouc B
2
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc B
3
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
3
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
3
Zuzana Ďásková
Jiskra Havlíčkův Brod
4
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
4
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
4
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.