Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
3
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
3
Michaela Sobieská
HC Zlín
3
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
3
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
4
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
5
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
5
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
5
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
5
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
5
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
5
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
6
Denisa Kamenářová
HC Zlín
6
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
6
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
6
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
7
Leona Šviráková
DHC Sokol Poruba
7
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
8
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
8
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
9
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
9
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
10
Michaela Součková
Sokol Písek
10
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
10
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
11
Sabina Štefíková
ŠKP Piccard Senec
11
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
12
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
12
Kristýna Salčáková
DHK Zora Olomouc
12
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
13
Veronika Malá
Sokol Písek
14
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
15
Petra Růčková
DHK Baník Most
15
Kateřina Vrabcová
Sokol Písek
17
Nicola Palasová
Sokol Písek
18
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
22
Šárka Marčíková
HC Zlín
24
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.