Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
1
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
6
Petra Beňušková
DHK Baník Most
43
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
1
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
3
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
5
Michaela Borovská
DHK Baník Most
2
Dominika Bullová
Sokol Písek
1
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
2
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
12
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
5
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
1
Katarína Gáliková
ŠKP Piccard Senec
7
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
1
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
3
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
3
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
3
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
6
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
3
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
2
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
5
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
2
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
11
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
1
Denisa Kamenářová
HC Zlín
6
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
3
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
51
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
8
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
1
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
15
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
2
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
5
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
1
Další
Předchozí kola
Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Poruba - Zlín
29 : 22
video
online
Poruba - Zlín
28 : 21
video
online
Zlín - Poruba
21 : 31
video
online
Zlín - Poruba
18.5. 16:00
video
online
Poruba - Zlín
24.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.