Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
1
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
1
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Dominika Bullová
Sokol Písek
1
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
1
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
1
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
1
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
1
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
1
Paulína Legeňová
HK DANLOG Partizánske
1
Morsdorf Maike
ŠKP Piccard Senec
1
Zuzana Marčíková
HC Zlín
1
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
1
Nicola Palasová
DHC Slavia Praha
1
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
1
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
1
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
1
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
1
Lucia Súkeníková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Natália Szökeová
HK DANLOG Partizánske
1
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
1
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
1
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
1
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
1
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
1
Michaela Borovská
DHK Baník Most
2
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
2
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
2
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
2
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
2
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
2
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
3
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
3
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
3
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
3
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
3
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
3
Další
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.