Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Bendová
HK Ivančice
1
Jana Blaščoková
Sokol Hrabůvka
1
Barbora Fašková
DHK Pardubice A
1
Denisa Gregorová
HC Plzeň
1
Kateřina Haladová
HK Ivančice
1
Kateřina Haunerová
DHC Slavia Praha
1
Agáta Hauserová
Házená J.Hradec
1
Violeta Hrdličková
Sokol Písek
1
Anna Hubáčková
Jiskra Havl. Brod
1
Josefína Issová
DHC Slavia Praha
1
Monica Janebová
HC Zlín "A"
1
Alžběta Janoušková
HC Háje
1
Barbora Jetlebová
DHC Plzeň A
1
Aneta Kapcová
Sokol Hrabůvka
1
Michaela Kernerová
TJ Sparta Kutná Hora
1
Aneta Klabačková
Sokol Hrabůvka
1
Sandra Klímová
Sokol Kobylisy II
1
Tereza Kluzáčková
DHK Baník Most
1
Martina Kocourková
TJ Sparta Kutná Hora
1
Veronika Kohoutová
TJ Lesana Zubří
1
Daniela Kortusová
Sokol Poruba
1
Karolína Koudeláková
SK Velká Bystřice
1
Adéla Kovalová
HC Hlučín
1
Kateřina Kusynová
Sokol Hrabůvka
1
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
1
Valentýna Lejsková
Lokomotiva Cheb
1
Michala Lovětínská
Slavoj Žirovnice
1
Petra Matošková
DHC Slavia Praha
1
Linda Melecká
HC Hlučín
1
Lucie Mikulášková
SK Velká Bystřice
1
Karolína Mikulová
HC Hlučín
1
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
1
Veronika Nováková
DHC Slavia Praha
1
Barbora Olšová
HK Ivančice
1
Veronika Pavlišová
Jiskra Havl. Brod
1
Michaela Polášková
TJ Lesana Zubří
1
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
1
Marie Popelková
HC Zlín "A"
1
Tereza Poslední
DHC Plzeň A
1
Denisa Přečková
Sokol Poruba
1
Další
Předchozí kola
Skupina E - výsledky
video
online
DHC Plzeň A - Hlučín
22 : 13
video
online
J.Hradec - Háje
9 : 20
video
online
Slavia - DHC Plzeň A
12 : 13
video
online
Hlučín - J.Hradec
9 : 11
video
online
Háje - Slavia
14 : 9
video
online
DHC Plzeň A - J.Hradec
26 : 13
video
online
Hlučín - Háje
11 : 14
video
online
J.Hradec - Slavia
12 : 18
video
online
Háje - DHC Plzeň A
11 : 14
video
online
Slavia - Hlučín
16 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
4
4
0
0
75 : 49
8
2
Háje
4
3
0
1
59 : 43
6
3
Slavia
4
2
0
2
55 : 47
4
4
J.Hradec
4
1
0
3
45 : 73
2
5
Hlučín
4
0
0
4
41 : 63
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.