Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
1
Žaneta Vildtová
HC Milevsko
1
Tereza Vildová
Astra Praha
1
Edita Vaňková
DHK Baník Most
1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Lucie Ševrová
TJ Turnov
1
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
1
Michaela Rumlová
DHC SVŠ Plzeň
1
Petra Růčková
DHK Baník Most
1
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
1
Marie Poláková
TJ Turnov
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Martina Marková
Tatran Bohunice
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
1
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
1
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
1
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
1
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
1
Sylvie Kumrová
SK Velká Bystřice
1
Petra Krchovová
HC Plzeň
1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Romana Kovačíková
Lokomotiva Cheb
1
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
1
Monika Klímová
Tatran Střešovice
1
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
1
Patricie Jurasová
SHK Kunovice
1
Václava Janouchová
HC Milevsko
1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Eva Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Zpět
Předchozí kola
1.kolo ČP žen - výsledky
video
online
Střešovice - Turnov
21 : 15
video
online
V. Meziříčí - H.Brod
33 : 39
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
19 : 30
video
online
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
video
online
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
video
online
Milevsko - Strakonice
26 : 32
video
online
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
video
online
Karviná - Olomouc
25 : 23
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.