Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
1
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
17
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
2
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
32
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
56
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
24
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
1
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
5
Andrea Očadlíková
HC Zlín
12
Andrea Königová
Sokol Písek
26
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
21
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
1
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
3
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
6
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
13
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
18
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
5
Darina Nudni
HC Zlín
6
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
1
Denisa Kamenářová
HC Zlín
24
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
1
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
2
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
6
Dominika Bullová
Sokol Písek
1
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
12
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
18
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
23
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
27
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
4
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
40
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
5
Eva Minarčíková
DHC Sokol Poruba
8
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
7
Hana Maiwaelderová
DHC Sokol Poruba
3
Hana Martinková
DHK Baník Most
4
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
23
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
2
Helena Brandová
HC Zlín
6
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
22
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.