Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Zuzana Dufková
HC Zlín
2
Zuzana Marčíková
HC Zlín
3
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
9
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
18
Veronika Rezlerová
DHC Slavia Praha
1
Veronika Michková
Sokol Písek
3
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
3
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4
Veronika Malá
Sokol Písek
52
Terézia Szöllösiová
Iuventa Michalovce
39
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
2
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
3
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
6
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
8
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
35
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
19
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
1
Šárka Marčíková
HC Zlín
18
Sofia Nagyová
Iuventa Michalovce
1
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
16
Simona Sýkorová
HK DANLOG Partizánske
1
Simona Szarková
HK Slovan Duslo Šaľa
12
Silvia Ščasná
HK DANLOG Partizánske
1
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
30
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
31
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
60
Radoslava Vargová
Iuventa Michalovce
4
Petra Štetáková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
3
Petra Beňušková
DHK Baník Most
5
Petra Vítková
DHK Baník Most
8
Petra Růčková
DHK Baník Most
10
Petra Varjassiová
HC Britterm Veselí n.M.
15
Petra Bubeníková
Sokol Písek
25
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
38
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
3
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
3
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
3
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
1
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
1
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.