Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Burdová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Mikolášková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Kummerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Dlauhá
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Nolčová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Laura Kováčiková
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Hájková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Ševrová
TJ Turnov
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Smoláková
DHC SVŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 1 - 3
Marta Bošacká
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Martina Bačíková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Součková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Bittnerová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Borovská
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Monika Musilová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Továrková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.