Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Denisa Kamenářová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Laura Kováčiková
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Kozumplíková
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Pavla Kropíková
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Kummerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Hana Martinková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Mikolášková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Monika Musilová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Nolčová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Petra Nováková
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Darina Nudni
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10 - 0 - 1 - 0
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Prochásková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Půčková
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.