Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10 - 0 - 1 - 0
Veronika Čižmářová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Václava Janouchová
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Hřivnová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Půčková
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Taťána Velíšková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Jenšovská
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Soňa Juríková
Astra Praha
6 - 0 - 1 - 3
Simona Fraňková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Simona Višňovská
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Petra Bubeníková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Jiroušová
SK Velká Bystřice
6 - 0 - 1 - 3
Pavla Kropíková
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kozumplíková
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Továrková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Monika Musilová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Součková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Bittnerová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Borovská
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Zlín - Slavia
22 : 34
video
online
Veselí n.M. - Poruba
22 : 37
video
online
Písek - Olomouc
23 : 24
video
online
J.Hradec - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.