Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Darina Nudni
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Prochásková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Součková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Špačková
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Továrková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Edita Vaňková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Taťána Velíšková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Žahourová
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Borovská
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
2.kolo ČP žen - výsledky
video
online
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
video
online
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
video
online
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
video
online
HK Hodonín - Kunovice
18 : 40
video
online
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
video
online
H.Brod - Bohunice
29 : 28
video
online
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
video
online
Karviná - Otrokovice
17 : 22
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.