Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Iva Slabá
Astra Praha
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Řezáčová
ČZ HBC Strakonice 1921
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Půčková
Lokomotiva Cheb
10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
10 - 0 - 0 - 5
Petra Křížová
Loko České Budějovice
10 - 0 - 0 - 5
Marie Josefusová
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 0 - 5
Milena Femiaková
Astra Praha
10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
10 - 0 - 0 - 5
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
10 - 0 - 0 - 5
Nicole Cicvárková
Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Adéla Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Anna Balcarová
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 0 - 5
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
8 - 0 - 0 - 4
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Vildová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Markéta Uhlířová
DHK Pardubice
8 - 0 - 0 - 4
Lenka Schneiderová
Lokomotiva Cheb
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Petra Sedláčková
TJ Slavoj Tachov
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Rybáková
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Plánická
HK Spartak Ústí n.L.
8 - 0 - 0 - 4
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice B
8 - 0 - 0 - 4
Petra Nováková
Lokomotiva Cheb
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Lojínová
Lokomotiva Cheb
8 - 0 - 0 - 4
Lucie Kutílková
DHK Pardubice
8 - 0 - 0 - 4
Pavla Křivánková
DHK Pardubice
8 - 0 - 1 - 4
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Koubková
TJ Turnov
8 - 0 - 0 - 4
Václava Janouchová
HC Milevsko
8 - 0 - 0 - 4
Martina Chvalná
Sokol Vršovice B
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
8 - 0 - 0 - 4
Martina Bernardová
Sokol II Kobylisy B
8 - 0 - 0 - 4
Liběna Vondráčková
Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Žaneta Vildtová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Švecová
HC Milevsko
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Rybová
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Pelechová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.