Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Pallyová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Kosířová
HK Hodonín
14 - 0 - 0 - 7
Kamila Rybová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4 - 0 - 0 - 2
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jana Kučerová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jana Odstrčilová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4 - 0 - 0 - 2
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc B
14 - 0 - 0 - 7
Hedvika Nováková
HK Hodonín
10 - 0 - 0 - 5
Eva Gižová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Novotná
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Eliška Michalíková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14 - 0 - 0 - 7
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Váverková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
10 - 0 - 0 - 5
Denisa Vydiolková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Daniela Vaňková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Dagmar Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Lindnerová
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Fašková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14 - 0 - 0 - 7
Barbara Noworytová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Anna Hubáčková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Viktorinová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Holcmanová
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Rymešová
TJ Sokol Velké Meziříčí
14 - 0 - 1 - 2
Zpět
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.