Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 1 - 3
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 0 - 10
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 1 - 5
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
34 - 0 - 1 - 12
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
14 - 0 - 1 - 2
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
10 - 0 - 0 - 5
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
30 - 0 - 0 - 15
Jana Kalová
DHK Zora Olomouc
10 - 0 - 0 - 5
Denisa Kamenářová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
26 - 0 - 0 - 13
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
24 - 0 - 0 - 12
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
18 - 0 - 0 - 9
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
8 - 0 - 0 - 4
Jana Knedlíková
DHC Slavia Praha
12 - 0 - 0 - 6
Šárka Kočová
Házená Jindřichův Hradec
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
18 - 0 - 0 - 9
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46 - 0 - 1 - 18
Andrea Königová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Königová
HK DANLOG Partizánske
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
16 - 0 - 0 - 8
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
2 - 0 - 0 - 1
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
6 - 0 - 0 - 3
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Kovaličková
Iuventa Michalovce
10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
32 - 0 - 1 - 11
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
34 - 0 - 0 - 17
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
32 - 0 - 0 - 16
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
12 - 0 - 0 - 6
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.