Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Zuzana Dufková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
24 - 0 - 0 - 12
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46 - 0 - 1 - 18
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Rezlerová
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Prokešová
Házená Jindřichův Hradec
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Michková
Sokol Písek
10 - 0 - 0 - 5
Veronika Malá
Sokol Písek
18 - 0 - 0 - 9
Vanda Nejezchlebová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
6 - 0 - 0 - 3
Terézia Szöllösiová
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 0 - 10
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
34 - 0 - 0 - 17
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46 - 0 - 1 - 23
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
18 - 0 - 0 - 9
Šárka Kočová
Házená Jindřichův Hradec
6 - 0 - 0 - 3
Šárka Marčíková
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
34 - 0 - 1 - 17
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
8 - 0 - 0 - 4
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Simona Sýkorová
HK DANLOG Partizánske
10 - 0 - 0 - 5
Simona Súlovská
HK DANLOG Partizánske
20 - 1 - 0 - 0
Simona Szarková
HK Slovan Duslo Šaľa
38 - 0 - 1 - 14
Silvia Ščasná
HK DANLOG Partizánske
16 - 0 - 0 - 8
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
14 - 0 - 0 - 7
Sabina Štefíková
ŠKP Piccard Senec
6 - 0 - 0 - 3
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Petra Varjassiová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Petra Vítková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
4 - 0 - 0 - 2
Petra Štetáková
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Petra Beňušková
DHK Baník Most
14 - 0 - 0 - 7
Petra Růčková
DHK Baník Most
14 - 0 - 0 - 7
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
16 - 0 - 0 - 8
Petra Bubeníková
Sokol Písek
22 - 0 - 0 - 11
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.