Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Natálie Bašková
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Bendová
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Berounská
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Agáta Bicanová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Hana Borosová
SKH Velká nad Veličkou
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Brokešová
Házená J.Hradec
14 - 0 - 1 - 7
Karolína Brožová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň A
20 - 0 - 0 - 10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Štěpánka Czyžová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
18 - 0 - 0 - 9
Zuzana Ďásková
Jiskra Havl. Brod
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Desortová
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Dluhošová
Sokol Poruba
12 - 0 - 0 - 6
Tereza Dolejšová
Slavoj Žirovnice
16 - 0 - 0 - 8
Veronika Drobná
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Dufková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Ederová
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Eksteinová
DHC Plzeň A
8 - 0 - 0 - 4
Petra Ferencová
HC Háje
14 - 0 - 0 - 7
Sabina Fiurášková
HC Zlín "B"
4 - 0 - 0 - 2
Klára Florková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Julie Franková
DHC Plzeň A
10 - 0 - 0 - 5
Simona Fraňková
HK Ivančice
12 - 0 - 0 - 6
Denisa Franzová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Füllsacková
Slavoj Žirovnice
14 - 0 - 0 - 7
Tereza Galandrová
HC Zlín "B"
10 - 0 - 1 - 5
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Gregorová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hachová
Sokol Písek
14 - 0 - 0 - 7
Zuzana Hanačíková
HC Zlín "A"
8 - 0 - 0 - 4
Nela Hanischová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Haunerová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Henková
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Holcmanová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Háje - Zlín "A"
8 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
video
online
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
video
online
DHC Plzeň A - Zlín "A"
17 : 15
video
online
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
video
online
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
3
3
0
0
46 : 38
6
2
Zlín "A"
3
2
0
1
53 : 42
4
3
Háje
3
1
0
2
38 : 40
2
4
SKH Velká n.V.
3
0
0
3
33 : 50
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.