Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Taťána Velíšková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
2 - 0 - 0 - 1
Edita Vaňková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Továrková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Alžbeta Tóthová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Irena Tomášková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Martina Štruncová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Špačková
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Klaudie Srpová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Součková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Selucká
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Prochásková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Pelikánová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Darina Nudni
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Hana Martinková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
2 - 0 - 0 - 1
Zdeňka Lešáková
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Silvie Leschingerová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Kummerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.